Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem kapcsolja be a monitort,...

Nem kapcsolja be a monitort, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Vettem egy HD4870-es vga-t,ez már igényli a 12V-ot,méghozzá kettő csatival csatlakoztatható a táphoz.Kicseréltem a régi vga-ra,indítanám a gépet,és sekép,sehang.a dupla ventilátor az pörög,ezekszerint áramot kap.mi lehet a baja?

2012. márc. 30. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Üdv :)

Milyen alaplapod van ? mert lehet hogy nem kezeli a kártyát :(

2012. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
AsusP5G41-M LX DDR3-as van benne,a tápom egy 450-es Mtech,tudom nem egy űberfasza táp,de apósoméba is megnétük,neki egy 500W-os táp van benne.
2012. márc. 31. 06:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugye nem celeron procci van a gépedbe??


A régi VGA az milyen volt?


A biosba a videokártya érzékelést állítsad AUTO ra



vagy ::PCI Express 2.0 x16 bus interface

És a te PCIe foglalatod 1.0 és ezért nem viszi

bár ez még nem biztos

2012. márc. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem,core 2 duo e7200-as van benne,4 gb ddr 3-as ram,a régi vga,az egy geforce 8500Gt ddr 2-es,am....elég béna vagyok az ilyenhez,angol a biosom,nem tudnátok leírni,mit is keressek a vga érzékelése auto módba allításánál?Előre is köszönöm.
2012. ápr. 1. 08:29
 5/6 anonim ***** válasza:
milyen az alaplapod?
2012. ápr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De most néztem,és a vga csatlakozási felülete felett azokból a kis fém pontozásokból levan törve kettő.Ezt még lehet javitani?
2012. máj. 1. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!