Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kapcsol ki a gépem folyton?

Miért kapcsol ki a gépem folyton?

Figyelt kérdés

Netezek és páff kikapcsol :S

Aztán visszakapcsolom rácsatlakozok a netre megint :S

Aztán egyre kevesebb ideig tudtam bekapcsolni majd odáig fajult h bekapcsolt 1 másodperc után ki :S

Most csoda h nem kapcsolt még ki le is kopogom :S

ba dum tss

1 hete sincs h zsír új 450es táp van benne szar teljesen jónak kéne lennie :S


2012. márc. 29. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
téged is megillet a garancia
2012. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de csak a tápr van azt tettem bele 1 hete szal nem hiszem h azzal lenne a baj :S
2012. márc. 29. 21:58
 3/6 cipi8 ***** válasza:

Milyen tápot vettél? Márka?

Ha táp előtt nem volt ilyen gond akkor biztos hogy a tápod lesz a ludas! Nyugodtan vidd csak vissza és reklamálj! Csak a Cooler Master, Chieftech és FSP tápok a legjobbak még a Corsair és Gigabyte is jók csak nem olcsó kategóriásak! Ha a tied nincs ezek közt akkor nem egy életbiztosítás a mostani!

2012. márc. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 cipi8 ***** válasza:
De előtte nézd meg a CPU-d hőfokát nem e az okoz ilyen gondot! Ja és mielőtt visszavinnéd próbálj ki egy másik tápot a gépedben hogy azzal esetleg nem-e csinálja még a hülyeségét!
2012. márc. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát 45 fok az simán jó :S

Meg hűt is 1000 rel szal azzal nincsen baj mégis kikapcsol :S

2012. márc. 30. 16:12
 6/6 cipi8 ***** válasza:
Akkor nincs más hátra hogy tegyél bele egy másik tápot és azzal próbáld ki, ha nem kapcsol ki akkor az új tápod lesz a hiba oka! Tényleg írd már meg légy szíves hogy milyen fajtát vettél, kíváncsi vagyok rá. A procid hő foka az teljesen normális!
2012. márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!