Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Újraraktam a gépem, egy kis...

Újraraktam a gépem, egy kis segítséget kérhetnék?

Figyelt kérdés

Volt egy E meghajtóm,amin filmek,képeim,meg sulis anyagok voltak leginkább. Újratelepítés után ezt az E meghatót nem találom.. Mi történhetett? Egyébként, ha beírom sajátgép keresőjébe pl,ami az E-be volt,akkor kiadja, de nem tudom elindítani, mert azt írja,h tegyek be egy lemezt... :S elvileg ez az e egy virtuális meghajtó volt, de nem vagyok benne biztos!!!


Köszönöm előre is a segítséget!!


2012. márc. 29. 14:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Particionált volt a vinyó? Ha igen akkor elvileg nem törlődött, amennyiben azt a részt békén hagytad telepítéskor. Ami a virtuális meghajtót illeti, ha 1 partició volt a gépeden, akkor mindent letörölt, így a virtuális vinyót is, mivel az VIRTUÁLIS! (azaz egy fájl)
2012. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen,ha tényleg virtuális meghajtó volt akkor azt ba...

Ha NEM akkor lehet,hogy csak nem adott neki betűjelet. ilyenkor annyit tehetsz ,hogy megnézed,hogy a lemezkezelő látja-e

Start-->Sajátgépen jobb klikk-->Kezelés-->lemezkezelés-->ha itt látod akkor adj neki betűjelet

2012. márc. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!