Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows-t lehet pendrive-ről...

Windows-t lehet pendrive-ről is telepíteni gépre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy 1,5 éves netbookom, és szeretném leformázni mert nagyon belassult mostanában. Viszont nincs rajt dvd olvasó/író. A kérdésem az lenne h pendriveról lehet windowst telepíteni rá, vagy vhogy máshogy lehet csak? Esetleg külső dvd meghajtóról? Bár az nincs nekem sajna.

Hallottam olyanról is h pendrive-ból lehet csinálni egy boot "lemezt". Ismerem a folyamatát. Kérdés h a netbook tud-e pendrive-ról bootolni:/

Előre is köszi a válaszokat!


2012. márc. 29. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet. Vagy pendriver-ról vagy külső DVD-ről tudsz rá rendszert tenni.
2012. márc. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát lépj be a bios-ba a netbookon és nézd meg a boot menüjében, hogy 1st boot devicve lehet-e usb.
2012. márc. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lindmayer ***** válasza:

ha nincs benne optikai meghajtó, akkor usb nélkül csak hálózatról lehetne telepíteni

100% hogy tud usb-ről bootolni

usb-re win7 telepítőt így lehet tenni: [link]

2012. márc. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor készítek egy boot pendriveot a linkelt módszer alapján, és arról feltelepítem. Tud USB-ről bootolni, így már sikerülni fog akkor:)

Köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 29. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!