Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet e attól vmi baja a...

Lehet e attól vmi baja a kiírt DVD lemeznek, ha az írási folyamat során egyszer megállt az írás?

Figyelt kérdés
Ugyanis beindult egy rövid időre írás közben az antivirus program, ami úgy leterhelte a HDD-t, hogy nem tudta folyamatosan küldeni az íráshoz az adatokat... DivX-es filmeket írtam ki, de nincs időm megnézni, hogy sikeres lett e az írás... :S

2012. márc. 27. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én kiírnám mégegyszer....
2012. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb DVD-író programban van adatelfogyás elleni védelem. Ha az antivírus annyira leterhelte volna a gépedet, hogy az már befolyásolta az írást, akkor elvileg hibára kellett volna futnia.
2012. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, nincs időd megnézni, hogy jó e a DVD, de gyk-ra írogatni azt tudsz, jól van :D
2012. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én továbbra is azt mondom, hogy ha biztosra akarsz menni és tényleg nincs erre időd, akkor írd ki mégegyszer... baj nem lehet belőle... nem? :D
2012. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát hibát nem jelzett (azt mondta csak, a DVD írás kész, NERO-val írtam...), de a DVD led-je is kialudt egy pár mp-re, és láttam, hogy a tároló teljesen lement 0-ra írás közben...


Utolsó előtti: most nézzek végig 5 db 2 órás filmet...?


Utolsó: +150 Ft

2012. márc. 27. 22:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó +150 Ft igazad van... :D

Kérdés megéri-e neked a +150 Ft, hogy tuti hiba mentes DVD-d legyen? :)


Nero: Én nagyon megutáltam, volt vele elég sok bajom... Inkább Ashampoo, vagy valami más progi... szerintem...

2012. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát a tuti hiba mentes se biztos, hogy jó lesz, mert az asztali lejátszó már sok, elvileg hiba mentesen kiírt filmet nem játszott le, de így még bosszantóbb, mert nem tudni, hogy amiatt nem játssza le, vagy mert leállt az írás...

Én mindenesetre úgy tudom, hogy a DVD írásnak folyamatosnak kell lennie, ez jelen esetben nem így történt... A NERO nem jelzett hibát, de akkor ezek szerint nem is ez a legjobb DVD-író program...

2012. márc. 27. 22:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Amilyen gagyik manapság az üres lemezek, megállástól függetlenül minden egyes írást ellenőrzéssel együtt kéne csinálni. Akkor fel se merülne a kérdés, egyébként alapból nem lesz rossz attól, hogy menet közben megállt.


Találsz a start menüben a Nero cuccai között olyat, hogy Nero DiscSpeed, azzal tudod utólag is ellenőrizni, hogy olvasható lett-e a lemez.

2012. márc. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!