Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Word 2007 szövegdoboz másolása?

Word 2007 szövegdoboz másolása?

Figyelt kérdés

Egyik doksiból szeretnék a másikba másolni egy oldalt, melyen szövegdobozok vannak. Ezekben a szövegek mindenféle formázást kaptak. A nagyobbik, fődobozt rendesen bemásolja, a formázást megtartja. Azonban a két kicsit valamiért mindig rosszul formázza meg. Fent be van jelölve az egyik stílus(normál), és szerintem aszerint formázza meg. Ha rányomok a stílusoknál a formázás eltávolítására, akkor meg teljesen eltünteti a formázását.

Irányított beillesztésnél csak html meg képformátumot lehet kiválasztani, de az nem jó.

Ha az egész oldalt akarom másolni, összevissza csúszik az egész és hiányos.

Segítsetek, hogyan másoljak le egy oldalt, amelyen szövegdobozok vannak?


2012. márc. 27. 20:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre, hogy szépen beformázza az általam már előre használt stílusokkal(betű, térköz beállítás is van)
2012. márc. 27. 21:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az "egyik" doksiban lévő formázásoknál a Címsor, vagy egyéb előre definiálható formázás szerint van megformázva az adott szövegdobozban lévő szöveg.


Amikor átmásolod a "másikba", akkor ott szépen behelyettesíti az ottani formázásokra!


Szerintem....


Megoldás? Ha nem sok (2 szövegdoboz) szöveg, akkor formázd meg újra... :)

2012. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Üdv!


Igazad van, valószínűleg ez lehetett a gond.

Egyébként máshogy oldottam meg. Nem magát a szövegdobozt másoltam át, hanem csak a szövegét. Így csak a térközöket kurjantotta el, azokat kijavítottam. Meg persze volt egy fekete vonal, amit bele kellett raknom.

Így pár milliméterrel eltérhet az eredetitől, de remélhetőleg nem veszik észre.

2012. márc. 28. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!