Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a noname...

Mi a véleményetek a noname navigációs készülékekről? Megéri ilyet venni vagy érdemes inkább egy márkásra áldozni?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy GPS-t venni. Sok olyan oldalt találtam a net-en, ahol noname navigációs készüléket kínálnak eladásra IGO 8-cal, számlával, garanciával. Persze az áruk jóval a márkás készülékek ára alatt van. Szabad-e ilyet venni /persze szabad :)) /, de vajon megbízhatóak és pontosak-e?

Valaki hozzáértő vagy tapasztalt felhasználó tudna nekem tanácsot adni? Előre is köszönöm!


2009. jún. 14. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább egy nevesebb megbízható készüléket érdemes venni, a noname gyakran lefagyhat, nem fut rajta megbízhatóan a navigációs program. Az meg külön bosszúság és idegesítő ha éppen a legnagyobb forgalomban tök ismeretlen helyen történik veled.

Az ajándék IGO8 pedig ezeknél hekkelt, aztán amikor próbálod frissíteni nagyot nézel, hogy miért nem sikerül.

Itt próbálj keresgélni: [link]

2009. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még 1 kiegészítés (az előző válaszoló vagyok), hogy a készülék pontossága nem a tiustól függ, azzal nem lehet gond, de a gagyibbak esetleg városban magas házak között elveszíthetik a műholdakat, és akkor nincs navigáció.

Olyat próbálj választani amihez lehet külső antennát is csatlakoztatni, ez kb. egy gyufásdobor nagyságú mágnessel rögzíthető antenna ami sokat javít a vételen és a pontosságon sűrűn beépített helyen.

2009. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget! Körülnéztem az oldalon, amit ajánlottál. Egy konkrét segítség még jól jönne, ha lehet...

Erről mi a véleményed pl.: IconX G310 (Igazából egyelőre csak határokon belül megbízhatóan működő készülékre van szükségem.)

2009. jún. 14. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!