Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Azok a fotóim, amiket a...

Azok a fotóim, amiket a blogomba feltöltök, mutatják-e az adataimat, ha más letölti őket?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy ha a képeimet letöltik, akkor a letöltött kép esetében a jobb clikk -> Tulajdonságok menüpontra kattintva, látható-e a nevem, a számítógépem neve, a készítés időpontja, meg ehhez hasonló adatok? A blogot ugyanis álnéven írom, tehát anonim blogról van szó, viszont nem szeretném, hogy a képeimről akárki is rájöjjön vagy megállapítsa, hogy ki vagyok én. A képeim (kizárólag tájfotók) feltöltéséről viszont nem szívesen mondanék le, mert az fontos része a blogomnak. Remélem, érthetően le tudtam írni, mi a problémám. Mit javasoltok? Kérem, hogy aki tud, segítsen nekem, fontos lenne. Előre is nagyon köszönöm!


(a képeimet egyébként nem védi semmilyen védelem. Hallottam róla, hogy vagy le kell kicsinyíteni a fotókat, hogy ne tudják felhasználni, vagy pedig helyezzek el minden képen vízjelet, de egyelőre még egyik lehetőséggel sem éltem.)


2012. márc. 26. 10:51
 1/6 anonim válasza:

Nemhinném, hogy látszódik de próbáld ki más anonim blognál.

Csak az URL a kép típusa az utolsó frissítést a feltöltés idejét és a kép méretét adja meg... meg a protokollt... ennyi..

2012. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vizjelet bármely grafikai progival tudsz generálni
2012. márc. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy kell vízjelet elhelyezni a képeken, de egyelőre nem akarok belerondítani a fotókba ezzel.

Köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 26. 11:30
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Kedves kérdező, tudom, nem ez volt a kérdés, de ha nem akarsz belerondítani egy-egy fotóba vízjellel, akkor itt számos lehetőség kínálkozik a megoldásra. Sok sikert, üdv.

2012. márc. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Milyen szellemes... Nem tervezek egyébként vízjelezést, se más "védelmet", bőven elég nekem, ha a képekből nem jönnek rá, ki készítette azokat.
2012. márc. 26. 13:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a képet feltöltessz valahova és azt valaki letölti akkor a kép eredeti nevét látja.

Pl. ha csinálsz 1 képet és elnevezed pl. 'havastaj'-ra és feltöltöd a netre,akkor az aki letölti ezt a nevet látja.

Ha a képeket nem 'kis_pista_csepel_XY' néven mented el akkor nem fognak rájönni arra,hogy kivagy.

2012. márc. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!