Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az USB-eszközt nem lehet...

Az USB-eszközt nem lehet felismerni? Eddig felismerte a gép. Bővebben lent?

Figyelt kérdés

Nos a kérdés első felében leírtam mi a probléma... Van egy afféle átalakítóm, kártyaolvasóm, amibe belerakom az SD kártyát, és ugye ezután pendriveként funkcionál...

Na már most eddig SOHA nem volt ezzel probléma, nem volt szükségem semmilyen programra, hogy felismerje, de hirtelen úgy döntött, NEM ISMERI FEL... lehet hogy a szerencsétlen átalakítom ment tönkre, elképzelhető... De hogy tudnám gyorsan orvosolni a problémát ha nem így lenne? Próbáltam úgy is, hogy fényképezőbe beletettem, és annak a kábelével már sikerülhetne, de pechemre a fényképezőgép is tönkrement... Mármint eddig se volt jó, de be lehetett kapcsolni... most már azt sem akarta. A lényeg még mindig, hogy hogyan oldjam meg hogy végre dolgozhassak azokkal a dolgokkal amik az SD kártyán szenvednek......


2012. márc. 25. 21:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!