Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tabletet készülök vásárolni....

Tabletet készülök vásárolni. Android, IOS, vagy win?

Figyelt kérdés
Érdekelne szerintetek melyik platform úgymond a legjobb! Amire használnám, az csak általános, filmezés, navigáció, netezés. Szeretem viszont ha gyors kézreálló egy tablet. Ha Android melyik android? Előre is kösz a választ!
2012. márc. 25. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha android, akkor azt mondom, hogy 4.

Az elvárásaidnak megfelel egy Androidos gép is, nem kell hozzá win vagy dual OS.

2012. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miben jobba 4 mint az előzök?
2012. márc. 26. 00:47
 3/6 kisvuk29 ***** válasza:
Ajánlanám a Vodafone Smart tab-ok valamelyikét,mert a 7-es elég kicsi és kézre álló,de a 10-es meg nagy és gyors.Egyik sem drága és ZTE gyártmányok ami telefonban bizonyított.De van a HP-nak WebOS-es táblája,az sem lehet drága.Az iPad-ek elég drágák.Win-est meg nem tudok sokat.
2012. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valójában majdnem bármelyik tablet, amelyik 3.0 vagy ennél újabb tabletre (is) opzimalizált oprendszert kap, az átmegy a mércén. 150ért lehet kapni az új iPad-ot. Az nem olyan sok.
2012. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Android 3.0

ez lemaradt.

2012. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem az iPad nem túl ütős. Az iOS sokkal inkább jó egy telefonnak, de ott sem szeretem. Amúgy meg nem biztos, hogy megéri most Apple készüléket venni Steve Jobs nélkül, mert nem tudni, hogyan fognak ezután produkálni.

Androidot azért ajánlom, mert minden funkcióját ki tudod használni egy tableten is. Fogtam már androidos tabletet, és igen jó midnenre, főleg, hogy sok ingyen app van rá, eBook Reader, sok videolejátszó, és még sok miden, amire szükséged lehet...Persze mind-mind ingyen.

2012. márc. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!