Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Garanciás laptop takarítása...

Garanciás laptop takarítása csak a márkaszervízben lehetséges? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve vásároltam egy bp-i, netes cégtől a laptopom vidékiként. Igazán megérett már egy takarításra, csak nem tudom, hogy ha most elviszem valahova ezt megcsináltatni, akkor ugrik-e a garancia? Mivel szét kell szedni, ezért merült fel bennem, hogy lehet, hogy csak a márkaszervízben lehetne ezt úgy megcsinálni, hogy maradjon rajta a még majd 1 éves garancia. Bár ha ez így van, eléggé macerás futár le érte, fel, szervízbe, takarítás, vissza bolt, futár le. Ennek ez a menete?
2012. márc. 23. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát rá kell kérdezned lehet helyben is kitakaritják vagy nem lehet? illetve ara is garanciásoknák hogy megmarad e ha kitakaritatod máshol

nem ilyen egyszerü?

hát a menete mi az az ö dolguk

általában sok idö a szervizelés mindegy mit is csinálnak vele

ha ráér akor garanciával

ha nem akor?

szóval szerintem bene van a kérdésbe a válasz igazából nem értem a problémát

melesleg miböl gondolod hogy kel takaritani?

ha nem zúg nem melegszik akor nem muszály van laptop ami sok évig birja takaritás nélkül

sima tiszta felületen helyen kel használni

pl asztal

nem ugy volt?

2012. márc. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs leplombálva/címkézve a csavar a hátulján, akkor szét lehet szerni és kitakarítani. Ha ott van a címke, hogy "warranty void if removed" akkor csak márkaszerviz (mellesleg én eleve nem vennék olyan gépet, amelyiknél ezt csinálja a gyártó)
2012. márc. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

Nemcsak úgy pattant ki a fejemből a takarítás gondolata. Észrevettem, hogy melegszik és mivel elég sok helyen használom, viszem magammal, szállítom (pont ezért is van laptopom), így valószínűleg tényleg nem ártana neki egy kis takarítás.


2. válaszoló: felvettem az üzlettel a kapcsolatot, de választ még nem adtak. Megnéztem a laptop alját, sehol sincs ilyen címke, semmi üzenet. Akkor elvileg elvihetem itt helyben is valahova kitakaríttatni?

Amúgy mivel neten vásároltam, nem láthattam előre, hogy az alján mit címkéztek, szóval ez így zsákbamacska.

2012. márc. 23. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Ok.

hát tudod minen ügyintézés hónapokba telik.

ha viszont neked kel megcsinálni valami ügyet azt tegnap elöttre kérik

2012. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!