Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a monitoromnak?

Mi lehet a baja a monitoromnak?

Figyelt kérdés
Kb két óa üzemidő után elkezd csíkozni függőlegesena kép, de ha ventillátorral a hátoldalát fuvatom megjavul. Ezt kell tennem rendszeresen, de már nagyon bosszant!

2012. márc. 18. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:

LOL már bocs:D

de ha tudod mi a gond

garancia szerviz, szerciz, szobaventilátor mögé, monitor csere (nem irtad milyen ha crt akof tuti csere)

2012. márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! LCD monitor "YAKUMO"
2012. márc. 18. 17:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát elég ismeretlen márka csere gyanus

használtan biztos találsz 10-15 ezerert használható lcd t

ha nem is veszel újat idövel mivel igy melegszik befog halni

süritet levegövel fújd ki szelözöit

vagy pumpával ha nincs más

ha letudod veni hátlapját az a legjob es ugy kifujni de szerintem valami egység haldoklik bene szóval hiába tisztitgatod

javitása meg szerintem kb anyi lene mint egy új monitor

2012. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat! Milyen tipusu lenne egy megbízható LCD 19"-os, milyet érdemes venni? A mostani 6 évet ment hibátlanul.
2012. márc. 19. 14:44
 5/8 bánahlmi lászló válasza:
szed szét és nézd meg a kondenzátorokat valószínű hogy valamelyik ki van puposodva de ha nincs akkor is ha teheted cseréld ki az összeset amit találsz benne szerintem csodát fogsz látni ha utánna bekapcsolod
2012. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a hétvégén megnézem milyenek kellenek bele!
2012. márc. 20. 14:47
 7/8 A kérdező kommentje:
A helyzet változatlan, de azt vettem észre, hogy az LCD panel teteje nagyon melegszik. Fémburkolata van felül, ha megbontanám, van ott valami ami tönkre mehet?
2012. jún. 26. 08:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalat nélkül én nem állnék neki kondit cserélni meg szétszedni a monitort.

Jobb ha csak kitakarítod és ha nem segít, akkor szerviz.

2012. jún. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!