Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy csináljam meg a modern...

Hogy csináljam meg a modern warefare 3 at? SOS! Vmilyen SID fájl

Figyelt kérdés

Letöltöttem 2 rar fájlt.

Dic 1 és Disc 2

Kibontottam mind2-t.

Az elsőt feltelepített 50%ig mert csak simán rá kellett menni h setup exe.

De a kéri h insert dick 2.

Nade !

A második rar fájl már nem ilyen egyszerű,hogy csak simán setup exe hanem vmilyen SIM meg SID fájl :S

És fogalmam nincs h most mivel nyissam meg,vagy h mit csináljak :S

Daemon tools nem ismeri fel :S


2012. márc. 17. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor kéri ezeket a fájlokat tallózd be azt a disket, amelyik éppen kell, ugyanis azon vannak a fájlok.
2012. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de nem tudom betallózni mert nincs olyan hatllózás csak egy kis ablak benne h inser disk 2 és annyi h "OK"
2012. márc. 17. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Valami screenshoto tudsz küldeni? Mert így elég nehéz értelmezni, hogy mi is lehet konkrétan a baj...


"második rar fájl már nem ilyen egyszerű,hogy csak simán setup exe hanem vmilyen SIM meg SID fájl"


Az nem ISO fájl? Mert ha igen, akkor azt kell bemountolni Daemon Tools-zal az 1. disc helyére és leokézni.

2012. márc. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Beraktam daemon toolsba de nem csinát semmit.

Megtalálta rákatt 2x de semmi nem történt :S

2012. márc. 19. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!