Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Battlefield 2 miért dob ki a...

Battlefield 2 miért dob ki a punkbuster?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=yci32wYA2fc


ezen a videón ugyanaz a hiba van mint nálam. Már raktam fel punkbustert de nem segít. Mit tegyek most???


2012. márc. 17. 15:18
 1/2 A kérdező kommentje:

Kivéve hogy nálam azt írja ki:

PunkBuster kicked player 'aratodana' (for 0 minutes)

RESTRICTION: Service Communication Failture:

Pnkbstr.exe

2012. márc. 17. 15:33
 2/2 anonim ***** válasza:

A videóban ott van a válasz is, 1.41 patch letölt,install. Punkbuster letölt, exe futtatása.

Egyébként nekem is volt ilyen problémám, én 1.5-re patch-eltem, a PB setup-ot bemásoltam az EA GAMES/Battlefield 2/pb

mappába, és futtattam. A Punkbusteren belül az "add game" opcióban kiválasztod a BF2-t, és frissíted. Ezután működnie kellene, legalábbis nekem bejött.

A PBsetup linkje : [link]

Néha újra kell rakni a PB-t, ehhez itt van a pbsvc linkje : [link]

Ezt szintén bemásolod ugyanabba a mappába, és ha előjön megint valami PB hiba, ezzel eltávolítod, aztán a setup-al újrarakod.

2012. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!