Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baja lehet és mit,...

Mi a baja lehet és mit, hogyan csináljak hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Van egy laptopom amin most húztam újra a windows 7-et és annyi a gondom hogy a wifi valamiért nem működik :( nem kapcsolódik vezeték nélkül a routheremre illetve az eszközkezelőbe és kiírta hogy hálózati vezérlő nem működik megfelelően :( mit tegyek?
2012. márc. 17. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd el szervizbe és NE telepítgesd újra az op.rendszreét.
2012. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ilyen aprósággal nem kell szervízbe vinni a lapit,

inkább kérj meg rá valaki havert,hogy üljön a géped elé,és a helyes billentyűk lenyomogatásával állítsa be a gépedet,

2012. márc. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Noss nem lettem okosabb :)
2012. márc. 17. 22:47
 4/7 anonim ***** válasza:

mit te nem értesz ?

leírtad,hogy hibásan,rosszul tetted föl a a hálózati vezérlőt,ezt ki is írja a géped az Eszközkezelőben,

-természetesen ,ezzel a hibás wifivevővel nem is képes csatlakozni a routeredhez,

-tehát valakinek -ha te nem értesz hozzá- be kéne írnia a te gépedbe a jó adatokat,magyarul,ami most a gépeden van azt le kell törölni,és a jót/jól föltenni,

2012. márc. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez tuti? de hát nincsen semmilyen etelpítőm a hálózati vezőrlőhöz
2012. márc. 18. 12:53
 6/7 A kérdező kommentje:
Merthogy én nem is telepítettem hálózati vezérlőt mert eddig sem kellet és nem tudom hogy mit szedjek le hozzá :S
2012. márc. 18. 15:41
 7/7 anonim ***** válasza:

hátha meg föl sincs telepítve,akkor hogyan tudjon csatlakozni a géped ?

neki kéne állnia valakinek megcsinálni ezt a wifis cuccot,

2012. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!