Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 1GB Ramra,512 MB Vidikarira,2....

Aph7 kérdése:

1GB Ramra,512 MB Vidikarira,2.99GHz Processzorra Melyik fajta Windows 7-et telepítsem fel? Most szeretnék XP-ről váltani.

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
32 bites Home Premium. Bőven tud mindent, amire szüksége lehet egy otthoni felhasználónak és 1GB RAM-mal is el lehet vele döcögni, de azért jobb lenne 2GB.
2012. márc. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben. De még 1 kérdés. A driverek amiket kaptam a PC-hez , azokat csak XP-re lehet feltelepíteni. Honnan tudnám letölteni a drivereket WINDOWS7-hez?
2012. márc. 17. 10:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyártó honlapját megnézed, általában ott. De szerintem erre a gépre fölösleges a win7, XP-vel sokkalta jobban jársz.


Win7 inkább 2gb+ RAM, és 2-3+ CPU maggal muzsikál jól. Gyengébb gépen is elfut, de tudod, olyan, mint Ferrarival macskakövön menni - megy, megy, de minek? :)

2012. márc. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lehetséges , hogy igazad van de ez nem állapot , hogy 2-3 naponta telepítem újra az XP-t mert vagy kék halál , vagy egyszerűen belassúlt. Nem a géppel van a baj mert belenéztem minden működik rendesen. Lehetséges szegény már kezd öregedni , hisz a 7. évjébe tapos. :) De azért váltok Windows 7-re mivel 2012.március.13 elv. és nincs frissítés XP-hez és meghal.
2012. márc. 17. 10:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem hal meg, hanem nem adnak ki új frissítést. Ha eddig esetleg nem eredeti oprendszert használtál, akkor sem frissítettél folyton, tehát nem lesz változás :)


Win98-ra sincsenek frissítések, attól még remekül használható.

2012. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Zsocca ***** válasza:
Sir Butcher Nagyon jó a válaszod :DDDDD
2012. márc. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen? Akkor maradhat az XP? Fogom tudni használlni?
2012. márc. 17. 13:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!