Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen szintű MS Office...

Milyen szintű MS Office ismereteket különböztetnek meg?

Figyelt kérdés

Általában álláshirdetésekben azt lehet olvasni, hogy "Felhasználói szintű MS Office ismeretek". Ez pontosan mit jelent, valamint milyen szintek vannak még ezen kívül?

Ha nekem ECDL vizsgám, Közép- és Emelt szintű informatika érettségim is van informatikából, tehát elég magad szintek értek az office-hoz, akkor milyen szinthez tartozom?

(Nem nagyon van olyan dolog, amit nem tudnék megoldani ezekben, de azt sem gondolom h "felhasználói szint"-el rendelkező egyén akármilyen feladatot megtudna valósítani.)


Válaszokat köszönöm!


2012. márc. 14. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A felhasználói szintű ismeret azt jelenti, hogy baromira nem érdekel senkit, hogy van-e papírod, vagy milyen van. Az a lényeg, hogy ha odaültetnek az Excel/akármi elé, akkor tudj vele önállóan dolgozni.
2012. márc. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kétfélét:


-tudja használni

-nem tudja használni

2012. márc. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor teljesen mindegy, hogy valaki csak megtud benne szerkeszteni egy szöveget, de még a margó beállításhoz is súgót használ. Mert hát ő már látta, tudja használni, egy két puskát megírt benne. Persze olyanok mint én, akiknek diplomája van ugyanugy felhasználói szinten ismeri az office-t, értem...
2012. márc. 16. 23:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha súgót használ, az már jó. Mert még ha nem is tud valamit, utánanéz. A probléma azokkal van, akik csak néznek maguk elé, mint tehén az új kapura. Senkit nem fog érdekelni, hogy te most tízes skálán ötös vagy hatos vagy Office-ból, hanem csak az, hogy rád lehet-e bízni valamit, vagy sem.
2012. márc. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Csak azt hittem, hogy vannak különböző szintek. :S
2012. márc. 17. 00:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!