Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Használat közben miért fagy le?

Használat közben miért fagy le?

Figyelt kérdés

Használom a laptopot,és lefagy az egész,majd 1percen belül kikapcsol a kijelző,de a gép megy tovább.Valamikor elcsúszik a kép is,ha pl. netezek.

Újra lett telepítve 1-2 napja,de nem segített rajta.

Újraindítás útán valamikor minden gond nélkül megy tovább,valamikor újra lefagy.


2012. márc. 14. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hol túlmelegszik, hol meg nem. Ez attól függ, hogy mikor hogy használod. Egyszer asztalon, egyszer ágyban párnák között....
2012. márc. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mindig asztalon van,a ventit semmi se akadályozza.de mikor leáll a gép,akkor megy folyamatosan.de nem maxon pörög.
2012. márc. 14. 23:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan tippem, hogy alaplapos lesz...
2012. márc. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

hmmm akkor az nagyon izgi...

akkor már nincs sok neki hátra?

2012. márc. 15. 00:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyu, ez nem 100%, de volt nálam egy notebook, bekapcsoltad, fehér kép, látszólag ment, közbe mégsem... És az is így kezdte...alaplapos lett...
2012. márc. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

itt nem fehér a kép,teljesen elfeketedik.

mint mikor üresre van állitva a képernyővédő,és bekapcsol.

én még a videokártyára gondoltam.

talán?

2012. márc. 15. 00:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mert ha a videókártya, általában integrált és javítása nehézkes és költséges...
2012. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor ha úgy veszem,ígyis-úgyis kuka lesz?
2012. márc. 15. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!