Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Baj van a hanggal, mit tegyek?

Baj van a hanggal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A Programok telepítése és törlése menüben ürítgettem egy kicsit, néhány progit letöröltem, amit nem tartottam szükségesnek. Volt köztük egy úgynevezett SoundMAX is, azt is eltávolítottam.

Azóta nem tudom beállítani, hogy újra működjön a hang, egyszerűen hiába indítok el zenét, bármit, meg sem szólal. A hangszórók be vannak dugva, hangerő fel van véve. A Vezérlőpultban megnéztem, és nem talál hangeszközt, nem lehet állítani semmit sem a Hangok és audioeszközök menüpont alatt.


Tudja valaki, mi a teendő?


2012. márc. 14. 15:23
 1/3 anonim válasza:

Válaszd ki az alábbiak közül a te verziódat, és töltsd le újra :)


[link]

2012. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi, az integráltat töltöttem le, mivel olyan cuccok vannak a gépházban...

Telepítés közben viszont ezt írja:

Please insert Disc 2 that contains the file SM_Sensa\Panel\ListEnv.dll

A Panel mappáig megvan, de azon belül nincs ilyen dll. fájl... :(

2012. márc. 14. 17:09
 3/3 anonim válasza:

Tehát ennek a programnak az eredeti telepítője 2 CD-ben volt :/ Hát, ez egy selejt letöltés volt akkor :/

[link] Egyenlőre ezt találtam még másik letöltésnek :) Remélem tudtam segíteni :)

2012. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!