Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop vásárlását tervezem,...

Laptop vásárlását tervezem, és eddig a Dell Inspiron M5040-t néztem ki magamnak. Mi a véleményetek a típusról? Esetleg hasonló árú (max 125ezerig) lehetőleg 15,6" méretű alternatívákat tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Hp Probook 4530s-t használok, de ez anya céges gépe, és nem mindig áll rendelkezésre. Saját pénzből venném, és többet nem igazán szeretnék rákölteni, a netbookok meg nem igazán tetszenek. A fő szempont hogy megbízható legyen, legyen hosszú garancia rá. Egyetemi dolgokhoz, meg netezéshez, filmnézéshez, játékhoz kellene. Itt egy link a Dellről: [link]
2012. márc. 14. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Véleményem az, h ez a laptop elég sovány teljesítményre képes. Persze kérdés te mire akarod használni!


1 GHz-es proci, 2 giga rammal, hát ne várj csodát! A háttértára is elég kicsi.


Alapból a DELL-ek jók, már csak a hároméves gari miatt is.

2012. márc. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hupsz most nézem erre csak 2 év van. :D
2012. márc. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! Igazad van, tényleg nem valami erős gép.. Körbenéztem, itt egy másik Dell, ennek jobb a procija: [link]

Itt meg egy Hp, ahogy nézem ez hasonló a Probookhoz: [link]

Esetleg ezek?

2012. márc. 14. 11:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a HP tetszetősebb az i3 processzor miatt. Persze játszani ez is kevés lesz, bár kérdés, h milyen játékokra gondoltál. :D A legújabbak nem fognak menni rajta, ahhoz bitang drága laptop kellene, vagy egy izmos asztali.
2012. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A játékok nem annyira fontosak, kb. GTA San Andreas, Most Wanted, Fifa.. én itt megálltam a játékok fejlődésében, bár a GTA4 jó lehet.:D A mindennapi használatra jó legyen, az a lényeg. Akkor a Hp jobb szerinted? Esetleg tud valaki jobb alternatívát ebben a kategóriában?
2012. márc. 15. 10:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!