Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek kérhetek 100....

Szerintetek kérhetek 100. 000Ft-t ezért a konfigurációért? Vagy ha nem akkor mennyit mondanátok?

Figyelt kérdés

ALAPLAP: ASUS P5G41T-M LX LGA-775 integrált hang és videókártya Direct X10-s [link]

VIDEÓKÁRTYA : VTX3D,ATI RADEON HD6750,512mb,gddr5,DX11,hdmi [link] Intel Pentium Inside Dual-core,LGA-775,2MB CACHE,3.2Ghz [link] RAM:8gb,ddr3,1333Mhz 2x4gb HDD: 160gb-s SATA samsung TÁP:gigabyte 420w ilyesmi [link] HÁZ: gigabyte ház [link] DVD:olvasó és író is,amugy ilyen lehet? MONITOR: lcd 17" fujitsu 6000Ft-ért vettem a bátyámtol de jol müködik

GARANCIA: csak 3 honapos a teljes gép kivéve a monitor alaplapra 3 év,tápra 2 év,procira 3 év,dvd r/rw-re nincsen

memoria 5 év,házra 1 év,hdd 3év köszi bocs hogy sok :)


2012. márc. 13. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100e-ért tök új cuccokból sokkal jobbat lehet összerakni. Ezek meg ha jól értem használtak. 50-60-nál többet én nem adnék érte. Tudom, hogy új alkatrészenként többet érne, de ezek nem újak. Akkor sem, ha "csak" pár hónaposak.
2012. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!