Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a jobb a laptop vagy a...

Rebus628 kérdése:

Melyik a jobb a laptop vagy a tab?

Figyelt kérdés
ha a laptop akkor a dell inspiron 15r az jó? és az ilyen újabb laptopokba van wifi?
2012. márc. 13. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Majdnem minden mai laptopban van beépített WiFi, egyébként helytől függ hogy tab, vagy laptop, és persze tab-ból is van több féle.. szóval ez egy elég tág megnevezés volt..
2012. márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a pénz nem szab határt és van is helyed laptopnak, akkor én mindenféleképpen a laptopot választanám.
2012. márc. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egyébként olyan értelemben melyik a jobb hogy melyik a hasznosabb melyik éri meg jobban.De azért köszi :)
2012. márc. 13. 13:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Tab: akkor érdemes, ha naponta hosszabb időt töltesz konnektortól távolt, illetve nincs szükséged speciális szoftverekre (kép, videószerkesztés, vagy CAD, stb.) tehát elsősorban információkat tudsz beszerezni rajta, és jegyzetelni lehet vele elég jól. (Most egy eeepad transformerem van, elég jól működik) Csak akkor érdemes venni, ha van mellé másik gép! Notebook: nehezebben hordozható(bár vannak kisebbek is, csak azok munkaeszköznek elég gyatrák) és elég gyorsan merülnek. Valamint nagyon drágák, és bizonyos munkára kényelmetlenek, viszont nem feltétlen szükséges melléjük 2. gép.

Mindkettő tárkapacitása erősen korlátozott (TAB:32/64GB, notik kb 1TB)

Összességében szerintem egy erős asztali gép+tab.

2012. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha TAB, akkor mindenképpen olyan amihez tudsz venni billentyűzetet ha sokat írnál rajta, mert egy idő után fárasztó a tapizás... :D Tapasztalat...


De DELL-t nem ajánlanám! :/

2012. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ok de miért nem ajánlanád a dell-t??

mi baj van vele?

2012. márc. 16. 12:41
 7/7 anonim ***** válasza:

mert nem vagyok megelégedve a szervizével... 4hónap után behalt a gép és garanciában is pénzért akarták megcsinálni mert, hogy a winchester nem létfontosságú egy laptop működésében és le akartak nyúlni 25.700 forintot javítással együtt...


+1,5 hónap volt mire visszakaptam a gépet :S

2012. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!