Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tablet Pc találhatók megfelelő...

Katoonene kérdése:

Tablet Pc találhatók megfelelőt ennyiért?

Figyelt kérdés

Üdv!

Bevezetőül annyit, hogy ha a tökélyt akarom, akkor tisztában vagyok vele, hogy potom 150 ezerért már vehetek ipad 2-t vagy riválisát a Samsungot. Akkor most lássuk, én mit szeretnék, és vajon teljesülhet-e:)


A kütyünél a következő elvárásaim lennének:

- szeretnék rajta olvasni ( doc, pdf teljesen egál, gondolom elég profi program van, aminél össze-vissza tudok konvertálni, ennél nem lesz baj)

- szeretném, ha lenne rajta wifi, emellett 3g (későbbiekben talán aktiválnám) de ami még nagyobb lényeg, rajta olyan motor, ami képes böngészésre, pl. index.hu meg ilyen szintű oldalak megtekintése,

- gondolom ezekre lehet "telepíteni" térképet, nem kell, hogy profi gps-ként tudjam használni, viszont ha mucsalyröcsögén keresek egy kis utcát, akkor programot megnyitva meg tudjam nézni a falut (google earth offline verziója vagy valami hasonló, mo-ra)

- de ha már létezik ezekre gps, akkor annál nekem kell még valamiért fizetnem, hogy legyen?


Ezek gondolom 3-6 órát kibírnak egy töltéssel, JÁTÉK, FILM ZENE NEM érdekel, hogy megy rajta, presztízs se, főleg böngészésre és olvasásra kell.


Amit rááldoznék: 60-75 ezer HUF, 7-8 col környékén


Válaszokat köszi, első blikkre találtam egy ilyet, de komolyan érdekelne vélemény/tapasztalat/segítség, ha tudtok olcsóbbat, vagy jobbat ennyiért:


[link]


Mivel hosszúra sikerült, újra:)

ÁR 60-75 Ezer HUF

Tudás: olvasás, wifi, 3glehetőség, gps Vagy telepíthető térkép 3-6 óra ébrenlét



2012. márc. 11. 00:46
 1/3 vagyokakilehetek ***** válasza:

kuksizd meg ezt. hátha

[link]

2012. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kínai csodák nem érdekelnek? Fontos a gar? Csak azért, mert az elvárásaidnak még azok is megfelelnek, már amelyikben van 3G. Nem akarlak rábeszélni sem, mert még nincs nagy tapasztalatom a témában, én pl. egy ilyet rendeltem nem rég: [link]

Majd eldől, hogy mennyire silány...

Mindenesetre az elvárásaid olyannyira nem nagyok, hogy még a halálba szidott kínai tabletek is kiszolgálnák, egyedül a Flash-re kell odafigyelni, mivel azt nem mindegyik kezeli, pl. a nálunk is kapható point of view tegra sem!

Paraméterek alapján az igényeidet az általad linkelt készülék is kielégíti, (de én nem adnék ennyit egy ilyen készülékért.)


Véleményem szerint nagy úr a garancia, de hogy akkora legyen, hogy 2× 3× árat "dobjon ki" érte az ember cserébe...

2012. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi ilyet vettünk és bevált: [link]
2012. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!