Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Blackberry messenger?

Blackberry messenger?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy van a blackberrymen bb messenger de nem tudom hogyan működik. Mármint felvettem már egy csomó embert, beírtam a pin kódjukat el is küldte meg minden, de azt írja ki az összesre hogy "várakozás a hitelesítésre" tudom hogy azért mert nem jeleznek vissza. De ezt nem hiszem el hogy napok óta nem látták a telefonjukat. Nem kell aktiválni a bbmessengert? vagy valami iylesmi? valaki tud segíteni?
2012. márc. 10. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Van BIS vagy BES előfizetésed?
2012. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úgy tudom nincs. de eddig nem volt semmi bajd wifi-vel minden működött. vagy ez is olyan mint az e-mail.az is csak azzal működik?
2012. márc. 10. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Természetesen csak BIS/BES előfizetéssel működik. A BB nem a készülékek miatt jó, hanem maga a komplett rendszert miatt.

Olvasd el:

[link]


BIS/BES előfizetés nélkül azért nem éri meg BB-t venni, mert semmi BB által nyújtott plusz szolgáltatást nem tudsz használni.

Ha ilyen előfizetés nélkül veszel BB telefont, akkor nem olcsón szert teszel egy olyan készülékre ami nem tud többet mint a fele, harmad annyiba kerülő mobilok...

2012. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!