Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a jobb az...

Zsocca kérdése:

Szerintetek melyik a jobb az AMD vagy az Intel?

Figyelt kérdés
Mert én úgy vettem észre hogy az AMD-k azok olcsóbbak
2012. márc. 9. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Ahány ember, annyiféle vélemény.


De amúgy konkrétabban mire gondolsz, mert elég sok terméket (videokártya, CPU...) gyárt ez a 2 cég.

2012. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ár/Érték alapján: AMD

(valamikor, anno... a régmúltban, megbízhatóbbak viltak az Intel-ek, ma már ez messze nem igaz!

(attól függ, hogy Asztali PC-ről, vagy Laptop-ról beszélünk. talán, laptopban, hozzáértő szakemberek szerint jobb az Intel..., de én személy szerint erről nem vagyok meggyőzve!)

2012. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezért kérdtem, hogy pontosítson a kérdező.

Videokártyában tényleg már talán jobb ár/érték arányú az AMD, de prociban azért még az Intel jobbakat gyárt.

2012. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lindmayer ***** válasza:

a laptopoknál most kezd erősödni az amd az apus processzorokkal

igen ár/érték arányban az amd a jobb

ha munkára kell, akkor az intel, mert a spéci programok jó része az inteles procikra vannak optimalizálva

játékra amd

multimádiára meg izlés kérdése, kb fej-fej mellett haladnak

2012. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"én úgy vettem észre hogy az AMD-k azok olcsóbbak"


Az ár az egy paraméter a sok közül. A Suzuki is olcsóbb mint a BMW mégsem jobb autó, sőt még az összehasonlításnak sincs értelme.Én inkább veszek Intel procit és mellé AMD videokártyát, mert én ezt tartom jobbnak. Más meg másképp gondolja, ettől lesz szép a világ.

2012. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Inkább játékra kellene Processzor 4 vagy 6 magos de ahogy néztem intelbe elég drágák
2012. márc. 9. 19:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Intel
2012. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!