Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudom ujratelepíteni a...

Nem tudom ujratelepíteni a gépet mert, amikor betölti a cd-n lévő dolgokat utánna lefagy. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Még a particiók kiválasztása előtt lefagy.Nem tudom mi lehet vele vagy melyik része rakoncátlankodik

2012. márc. 9. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Beállítottad, a BIOS-ban hogy az elsődleges bootolási hely a CD-ről legyen, és miután ez megvan, egy reset után megnyomod azt a bizonyos gombot ami a CD-ről való bootolást indítja?

Melyik oprendszer? Mondjuk talán ez itt annyira nem számít. Viszont olyan lehet, hogy már régi/gagyi/sérült a CD és esetleg nem olvassa be. Próbáltad másik telepítőcdvel?

2012. márc. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Úgy szokott lefagyni hogy amikor betöltötte a drivereket és kiadja a képernyőt ahol particionálni kéne akkor még 1-2-őt tudok lefelé lépni de utánna befagy.Más cd-vel is.


Ez egy régi gép két darab 8 gigás vinyó van benne,de nem hinném hogy mind a 2 rossz lenne.kipróbáltam úgy is hogy csak az egyiket kötök be meg az ide-kábelt is kicseréltem egy másikra de úgy is lefagy.

2012. márc. 11. 08:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg betenni a vinyót egy másik gépbe és ott telepíteni. Ha úgysem megy, akkor indítsd el a másik gépen a saját oprendszerét és próbáld meg ott leformázni a merevlemezt nullára. Talán érdemesebb a hosszabb mélyebb fomrázást választani, nem a gyorsat. Ha úgysem engedi telepíteni, akkor lehet hogy már trapára ment a vinyó. Nézd meg hogy egyáltalán tudsz-e fájlokat másolni, létrehozni a vinyóra, ha azt engedi akkor legalább arra tudod használni:D
2012. márc. 24. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!