Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Apple PowerBook G4 egy egyszer...

Apple PowerBook G4 egy egyszerű felhasználónak megfelelő?

Figyelt kérdés

Hello!

Most tervezek venni egyet, kiszeretném próbálni a Macintosh-t, jelenleg Linuxot használok.

Internetre, videónézésre, Skype, ezekre használom a gépet, ha játszok is azt csak interneten keresztül, szerintetek ezekre jó egy ilyen gép?


Ezt a kettőt néztem:


[link]


[link]



2012. márc. 7. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát... Szerintem az 1,67 ghz nagyon kevés. Apple ide-oda Internetezésre (a sok flash, videó miatt) 2,5 ghz alatt szerintem nem jó gép. Tapasztalatból írom..
2012. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég régi gép. A flasht kb felejtsd el PPC-n. A többire jó lesz.

85-öt meg nehogy adjál érte. Az ilyen hirdetések szoktak a vicc kategóriában lenni.

Miért nem olyan oldalon kérdezed ahol jobban értenek hozzá? Főleg, hogy linkelted is.

2012. márc. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hát igen több helyen írják, h ez az ár vicc.:D

Megkérdeztem egy szakfórumon is (beszeljukmac) és ott is írták, h ezekre jó, de max 55-öt ér a gép.:D

2012. márc. 9. 10:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!