Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segít valaki, linkeljetek már...

Segít valaki, linkeljetek már akár a vateráról is olyan projektort ami megfelel árban is?

Figyelt kérdés

szóval ha unatkozol és értesz az elektronikához akkor tudnál nekem segíteni hogy 30.000-35.000 ft-ig milyen video projektort vásároljak.


Mert a kivetítővászon szeretnék mozizni, itthon. Az a baj hogy nem értek a projektorokhoz hogy melyk a jók.


2012. márc. 5. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Ennyiért igazán jó projektort nem lehet kapni.

Ahogy nézegettem az árakat, a jobbak 80-nál kezdődnek csak.


A használtakkal pedig érdemes vigyázni, ha kiég az izzó bennük, az sem kis kiadás!



A helyedben inkább gyűjtenék még pénzt és vennék újonnan egy jobb darabot.

2012. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igazándiból találtam 4 db-bot a vaterán. nézd csak meg.


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. márc. 5. 19:50
 3/9 legendavagyok01 ***** válasza:

Valóban rizikós használt projektort venni, de azért szétnéztem, és pl. ezt találtam (az eladó szerint csak alig 70 órát ment, mellékelt kép szerint is 65-öt):

[link]

A villámára 41.500.

Itt vannak a műszaki adatai:

[link]

2012. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 legendavagyok01 ***** válasza:

Szerintem:

Az elsőnél mind a fényerő, mind a kontrasztarány, mind a felbontás szinte élvezhetetlenné teszi a filmnézést + alig több mint egy méteres max. képátlóval(és ehhez tökéletes sötét kell).

A másik háromnál elég kevés info van, ráadásul a lámpa élettartamáról semmi sincs (ez így teljes lutri).

2012. márc. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igazándiból esti alkalomra kellene. du ugy se lenne időm rá filmet nézni. ez a 41.000 vagy hogy, ez nem rossz. még árban megfontolnám.
2012. márc. 5. 20:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, háát a legendavagyok01 által ajánlott azt mondom, hogy jó, ha valamit, akkor azt érdemes megvenni talán.
2012. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor az elsőt érdemes megvennem?
2012. márc. 6. 09:21
 8/9 legendavagyok01 ***** válasza:

Mármint amit te elsőnek linkeltél?

Itt van róla egy videó, bár ez a 40 lumen-es, amit eladnak, az meg 20...

http://www.youtube.com/watch?v=VL4OXH-jRSs

2012. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen
2012. márc. 6. 15:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!