Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki segit nekem facebook...

Valaki segit nekem facebook kerdesben?

Figyelt kérdés
Arrol van szo, hogy egyik ismerosom csunya kepeket tesz fel rolam az EN sajat uzenofalamra es nem tudom, hogy kell leszedni. Ugy nez ki nem lehet. Tehat az en uzenofalamra kuldi, ott publikalja. Csak o szedheti le? Mit csinaljak????Ha leblokkolom eltunnek a kepek?
2012. márc. 5. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:

4. Jelentés: ha az illető olyan dolgokat tesz, ami zavar téged, akkor ezt jelezheted úgy, hogy az adatlapján a bal oszlop legalján a “jelentem” funkciót használod. Ettől még az ismerősöd marad, ha ismerted, de ismeretleneket is tudsz jelenteni.


Fontos tudni, hogy egyik műveletről sem kap értesítést a másik fél. Ha csak ez tartott vissza, hogy valamely ismerősödtől megválj, nos.. elhárult az akadály.


[link]



Hogyan léphetsz kapcsolatba a facebook-kal?

[link]

2012. márc. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!