Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok olyan programot ami...

$zabessz kérdése:

Tudtok olyan programot ami játék közbe videót rögzít?

Figyelt kérdés
Kéne egy olyan program amivel wow közbe feltudom venni azt a dolgot amit csinálok a karakterrel , párperce keresgéltem de egyáltalán nem találok ilyen programot esetleg tudnátok adni egy linket ahonnan letudom szedni ezt a programot? Köszi előre is.
2012. márc. 3. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
(tört) Fraps
2012. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fraps, gamecam, hypercam
2012. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösziii :) Örök hálám :)
2012. márc. 3. 14:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Xfire
2012. márc. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A legjobb a mai piacon az a Fraps. A GameCam sem utolsó, viszont sok vele a macera.


A HyperCam-al pedig nem fogod tudni felvenni, ha full screen-en játszol, mert nem bír el akkor memóriát, ez inkább egyszerű képernyő videózó, úgy mint a CamStudio és társai.


Töltsd le a tört Fraps-et, amivel jól jársz.


Volt már ilyen, ezért leírom, mielőtt panaszkodni fogsz. A Fraps nagy méretben rögzíti a videókat, mert nagy a memória igénye. Ezért ne lepődj meg, ha egy 5 perces videó pár GB lesz.

2012. márc. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
camtasiStutio7 (sztem ingyen fönt van neten(ezel szerkezteni is lehet a vidit))
2012. márc. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi köszi mindenkinek most a gamecamot szedtem le elégé jo :D Meg megtanultam használni :)
2012. márc. 6. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!