Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen monitort vegyek?

Milyen monitort vegyek?

Figyelt kérdés

KB 19" körüli kellene!

Az összeg olyan 20 ezer forint és új kellene amin van 2 év garancia!És nem romlik el egyből miután lejárt a garancia mert az előző Acer úgy volt és az 32 ezer volt és csak 17" os :(

De csak azért írtam 20 ezer forintot mert osztálytársam azt mondta ő ennyiért kapta de azt nem mondja hogy honnan :P


2012. márc. 2. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

20 ezerért max nagyon gagyit kapsz újonnan.

Inkább vegyél használtan egy régebbi normális cuccot. Nem tudom hol lax, de nálunk 19 colos IPS paneles Belinea monitorokat árulnak 17-20 ezer körül, fél év garival.

2012. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen pont ez az hogy FÉL ÉV GARI!!!!! Olyan én is tudok 14 ezerért akármennyit de nekem olyan kell ami 2 év gari és az ára ilyen körül van !

Az nem mind egy hogy milyen mert az ACER -re azt mondjék hogy hú de f*sza és nekem 2 évet bírt!Az lenne a lényeg hogy 2 év gari és olcsó legyen!De am találtam is ezeket:

[link]

Ezeknek tetszik az ára csak nem tudom melyik éri meg a legjobban?!

2012. márc. 3. 07:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel ezen a listán nincs se Samsung se LG, ezért Benq vagy Asus.

De ez ugye mind TN, tehát gyenge színek, rossz betekintési szög. De ha neked az olcsóság a lényeg és nem a minőség, akkor ez van.

2012. márc. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nah köszi megvettem a monitort majdnem egy 22" lett ami 38 ezer lett volna de láttam benne fantáziát mert azon már lehet filmet nézni de végül egy AOC 19" mellett döntöttem ami 24 ezer volt!DE az igaz hogy nagyon kicsi a szög de a színek szerintem nem rosszabbak mint az Íceren volt szerintem jobb is!

De köszi a segítséget!

2012. márc. 4. 10:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!