Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 4444 four négy. Vagy valami...

4444 four négy. Vagy valami hasonló akármi. Tudja esetleg valaki, hogy ez mit jelent és miért használják?

Figyelt kérdés
:))
2012. márc. 2. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz, hogy:

Te voltál!!!!!44négynégy

2012. márc. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kérdőjel lemaradt. :D

Ha erre gondolsz, ez annak a parodizálása, amikor valaki sok felkiáltójelet akar írni, de nem mindig nyomja le a shiftet hozzá, és 4 lesz belőle.

!!!!!!!!!!!!!!!!!4

2012. márc. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha erre gondolsz: !!!444négy


Akkor ez egy elírásból született. Amikor valaki nyomatékosítani akart egy mondatot, több felkiáltójelet tet mögé. Ha hamarabb engeded fel a SHIFT-et, akkor a felkiáltójel helyett a 4-es számot írod le. Figyelmetlenségből pedig van aki így küldte be a szöveget egy komment vagy írás részeként.


Ebből jött az a "divat", hogy néha szándékosan, provokálásból-viccből direkt 4-est írnak, ennek fokozása a teljesen direkt elírás, amikor a 4 helyett már kiírják hogy "négy". Ennek új formája lehet a "four".

Mindegyik verzió a billentyűzet 4-es gombjára vezethető vissza, amivel felkiáltójelet írhatod.

2012. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Valammi hasonlo, igen... de nem ertem es egyre tobb oldalon latom es mar nekem is irtak... pontosan mi ez, es miert nem jo ezt hasznalni?

sotetseg szamomra az egesz :D

2012. márc. 2. 13:22
 5/8 A kérdező kommentje:
En meg teljesen tulkomplikaltam mar megint a dolgokat ! Nahh nagyon szepen koszonom a felvilagositast :) Orok hálám :)))
2012. márc. 2. 13:24
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Még a többiek mondandóját kiegészíteném annyival, hogy igazából nem vicces, és 3 éves kor felett csak k*csögök használják ezt az "írásmódot".
2012. márc. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 iostream ***** válasza:
24%
#6 Szerintem meg te vagy a K*CSÖG !!!44négynégynégyszáznegyvennégy
2012. márc. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
13:49: Köszönjük az önkritikát. Nagy mértékben emeled a színvonalat.
2012. márc. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!