Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb külföldi...

Melyik a legjobb külföldi tárhelyszolgáltató?

Figyelt kérdés
Egy olyat keresek, ami megbízható, már régóta üzemel, nem szoktak lenni kimaradások, adatvesztések, lassulások és belföldről, külföldről egyaránt jól elérhető.
2012. febr. 27. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem itthon is találsz, írd be a google-be, hogy "tárhely" és az első találatok közül válogass, és nem a fizetős találatok ra gondolok.
2013. dec. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha itthoni a célközönség, aki látogatja majd az oldalad, akkor itthonról válassz megbízható szolgáltatót!
2013. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 petercreative válasza:
12 éve használom, ezért merem ajánlani a HostGator-t. Nem javaslom a legolcsóbb ipage.com-ot, mert "olcsó húsnak, híg a leve" A Hostgator viszont megbízható. A támogatásuk a nap 24 órájában azonnal elérhető. Még nem csalódtam! Természetesen tudnom kellene, hogy mire szeretnéd használni a weboldaladat, hogy tudjak még jobb választ adni! A Magyar szolgáltatók ár/érték aránya nagyon rossz. Nem javaslom Őket!
2014. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia


Attól függ mire szeretnéd használni. Én több itthoni és külföldi tárhelyszolgáltatót kipróbáltam. A hostgator jó volt talán régebben, de ha gondod van, akkor hirtelen már nem is olyan jó. Alapvető gondok vannak, technikai támogatás pedig annyi, hogy küldenek egy linket aminek semmi köze a válaszhoz, legfeljebb egy-két kifejezés egyezik benne. Gyakori a lassulás, vagy akár teljesen elérhetetlen az oldalad (és hiába kérdezed őket, szerintük minden rendben van), ftp-re időszakosan nem enged fel, igaz mentést csinál rendszeresen, de fizetni kell érte ha szükséged van rá, ügyfélszolgálatot chat ablakban elérni nem ritkán több mint 1 óra, és aztán jön az értetlenkedés.

Hogy most melyiket érdemes választani, az egy nagyon jó kérdés :)

Próbáld ki a tárhelyparkot. Van kis csomagjuk próbához is.


Sok sikert!

2014. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Andrasmkt válasza:

Szerintem ez megfelelne a kereseidnek. En evek ota veluk dolgozom es teljesen meg vagyok elegedve. Itt megnezheted:


[link]


Sok sikert!

2014. aug. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!