Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom átrakni?

Vadangyal23 kérdése:

Hogyan tudom átrakni?

Figyelt kérdés

az eggyik vinyomat elviték amin a letöltéseim voltak és nem tudtam mindent átmásolni.

amit átmásoltam a másik vinyora azt meg nem találja a letöltéskliensem

szoval az lene a kérdésem hogy tudja e valaki hogyan kell a kliensben átállitani letöltés helyét? hogy tovább tudjam seedelni


2012. febr. 26. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Jobb klikk a torrenten/haladó/letöltés helyének megadása.

Vagy letöltöd újra a torrenteket, és ott megadod a letöltési mappának a meglévőt, hashelés után seedelni fog.


Ha esetleg megvannak a torrent fájlok is, akkor csak be kell állítani hogy hol vannak a torrentek, hol van az új letöltések helye, majd a kliens magától betallózza a forrás mappából a torrenteket, és a célmappába kezdené tölteni, de mivel ott már megvannak, ezért seedelni fog. Ha nincsenek meg a torrentek, újra le kell mindet szedni.

2012. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. febr. 26. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!