Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Yamada DVR 9300HX DVD lejátszó...

Yamada DVR 9300HX DVD lejátszóm van hogyan tudnám ezt a gépemmel összekötni?

Figyelt kérdés

itt van egy kép hogy hogyan is néz ki

[link]


2009. jún. 6. 20:13
 1/7 A kérdező kommentje:
csak a merevlemezéről akarom a gépre átmásolni a dolgokat
2009. jún. 6. 20:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

az már csak azért is nehéz lesz, mert ha jól tudom, akkor egy, a számítógéptől teljesen független partíció típust használnak ezek a gépek.

Vagy ha rosszul tudom, akkor a fájltípus más!

2009. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak azért gondoltam mert videó kamerát rálehet kötni és gondoltam ha géppel összekötöm ezen a bemeneten akkor a gép felismeri mint egy plusz meghajtót és így már kinyerhetők róla az adatok
2009. jún. 6. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:

még mindig én vagyok.

nem mondom biztosra, de régebben olvastam, hogy van a fájlrendszere, vagy a fájl típusai teljesen idegenek a számítógépeknek.

amit tudok mondani,h biztos:

Írd ki RW DVD-re a filmet, és úgy másold rá a gépre

2009. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát azért én lehet megpróbálom, szerinted lehet olyan kábelt kapni aminek az egyik vége usb-s a másik pedig a videó kamerás, vagy esetleg usb helyett a sata szerű vég?

amúgy köszi

2009. jún. 6. 20:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Számítógépes adatcsatlakozás nincs rajta, max. audió és videó kábellel tudod összekötni. Vagy kiírod DVD-re a filmet, azt már rá tudod másolni számítógépre. Én is így csinálom.
2009. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az MS windows op.rendszerek csakis kizárólag a FAT, FAT32 és az NTSC fájlrendszereket "támogatják" .
2009. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!