Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A samsung n145 netbookom csak...

A samsung n145 netbookom csak 80%-ig töltődik csak, utána nem, hiába hagyom rajta a töltőn, miért?

Figyelt kérdés

2012. febr. 24. 12:37
 1/6 nrrolli ***** válasza:
:( Beindult az amortizációs óra :(
2012. febr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig még 1 éves sincs :S
2012. febr. 24. 12:52
 3/6 anonim válasza:
azért mert be van állítva a telep élettartam meghosszabító.ez azt jelenti,hogy csak 80%-ig tölti a telepet,így tovább használható lesz.én épp ezt próbálom visszaállítani.nincs baja a gépednek.
2012. máj. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

szia!

előbb jöttem rá,hogy kell. ha neked is az a baja,mint az enyémnek,hogy be volt állítva,hogy csak 80%-ra töltse, akkor menj be a start menübe->minden program->samsung mappa->battery life extender és ott kell visszaállítani. remélem segítettem. írd meg, ha igen! :)


előző voltam

2012. máj. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát már előttemlévők elmondták :D nekem n150-esem van, és én is megijedtem, hogy mi lehet a baj, aztán magamtól leesett, hogy mert beállítottam :D
2012. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! nálam is ez van, akkor hagyom is így, mert inkább itthon használom :)
2012. jún. 3. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!