Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Virtuális gépen lehet játszani?

Virtuális gépen lehet játszani?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy feltelepítem a windows7-et és van valami játék ami nem indul el w7-en akkor virtual pc-be feltelepítem az xp-t akkor ott ha feltelepítem a játékot elindul? vagy virtualbox-ban? igazából virtualbox-ban próbáltam nem egyszer és ott nem nagyon akart elindulni, de amúgy lehetséges? vagy van rá megoldás?
2012. febr. 22. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Elindul, mivel a virtuális rendszer is egy teljes értékű rendszer. Amiért nálad nem indult egy játék: kevés erőforrást adhattál meg a rendszernek, így az olyan kis teljesítményű volt ami a játéknak nem volt elegendő. Ott ugyanis nem a gazdagép konfigurációja fog lenni, hanem amit te megadsz neki a virtuális gép létrehozásakor. Hiába van mondjuk 4GB RAM-od, ha a virtuális gépen csak 512 van, akkor egy 1GB igényű játék nem fog menni.
2012. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem

emulátoral kelene probálkoznod

mivel virtuális gép nem igazán tud 3d videokártyát emulálni szóval ott a baj

ez a gépedtöl is függ hardveres virtualizációt ami támogatja ot nagyob az esély

inkáb usb s hdd re tegyél xp t vagy egy másik hdd re és probléma megoldva (teljes értékü rendszered van ami a valós videokártyád használja)

2012. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

elsőnek: maximumot adtam meg neki amennyit lehetett engedélyezve van a 3d is

másodiknak meg ha külső hdd-re rakok xp-t akkor újrakell bootolni a gépet és ezt szeretném elkerülni h pl játszok akkor leállítom az xp-t vagy kiszállok a játékból és le rakom w7-be a tálcára és tudok pl msn-ezni is közbe

2012. febr. 23. 15:29
 4/4 A kérdező kommentje:
virtualbox-ot használok esetleg azzal van a baj akkor ha tudtok mondani vmi jobbat amin elindulnak a játékok akkor megköszönném
2012. febr. 23. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!