Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol keressem a "rejtett"...

Hol keressem a "rejtett" objektumot a mappában?

Figyelt kérdés
Nálam a dokumentum mappában van "X" objektum (valamint 2 rejtett)Azért a zárójel, mert ott is igy van.Hogy került a rejtekhelyre, és miként tudom megnézni, majd kitörölni?
2009. jún. 5. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
vezérlőpult-Megjelenés és témák-Mappa beállitásai-Nézet ott kijelölöd a rejtett fájlok és mappák megjelenitését
2009. jún. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hogy Te milyen okos vagy! Most csak az a bajom, hogy a fenti "X" az valójában 225 volt, most pedig a Te segitségeddel 227 lett.Szalmakazalban a tűt...

Kár, hogy nincs meg az emailod,mert lenne még egy-két ilyen nyomravazetős kérdésem.

De nagyon köszönöm és gratula!

Goodbye!

2009. jún. 5. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
ez most dicséret vagy letolás volt:)amúgy tedd fel a c cleaner progit innen letöltheted [link] ez kipucol minden felesleges dolgot.
2009. jún. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden képpen dicséret! (Erre utal a köszönetem és a gratula is )A letolást azt négyszem közt szoktuk megbeszélni.Ha Te voltál a 14,28-as , az emailomra rácsöröghetnél, öncéluan ugyan, erre tettem emlitést az előző kommentemben: Az ajánlott progi honnan tudja, hogy mi a felesleges és mi nem?
2009. jún. 5. 19:55
 5/5 A kérdező kommentje:
Helyesbités! A 14:28-as az én volta.A 14:56-os (nem szoroztam meg 2-vel)
2009. jún. 5. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!