Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nehézkesen működik a Shift...

Nehézkesen működik a Shift billentyű. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

nemrég volt a billentyűzet tisztítva,mert nem működött és ki kellett fújatni...(Asus laptop)


mostmár majdnem minden ok,csak a shift hülyül...nagyon nehezen tudom használni.jó erősen és többször kell ráütni hogy működjön.így csak lassan tudok gépelni:(


mit csináljak???


2009. jún. 5. 10:56
 1/5 A kérdező kommentje:
magamtól nem merném kiszedni a billentyűt,csak ha nincs más lehetőség...:(
2009. jún. 5. 10:59
 2/5 anonim ***** válasza:
De van más lehetőség: elviszed szervízbe.
2009. jún. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de 2 napja csinálták meg ott....egy darabig ok volt most megint hülyül....előtte is voltam más ügyben náluk,már cikinek érzem h.minden aprósággal zargatom őket....tudom ők csak örülnek ha megyek és fizetek de akkor is ciki...meg aztán valami költséghatékonyabb megoldás érdekelne.(
2009. jún. 5. 12:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj azon, hogy minden aprósággal zavarjad őket, mármint a szervizeseket.Ők azért vannak, meg hogy fizess annyit, amennyit nem szégyelnek elkérni.Egyébként az a legolcsóbb, ha magad bütykölöd meg, csak óvatosan és jól figyeld meg amikor szétszedsz valamit.Ügyes vagy, drukkolok Neked!
2009. jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi valószínűleg megpróbálom magamtól:)
2009. jún. 5. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!