Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nyomtató tintapatronja teli...

Nyomtató tintapatronja teli van mégs üresnek jelzi. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
epson dx4400 tipusú nyomtatóm van. cinán patronra azt jelzi , hogy üres pedig tele van probáltam h megcserélem másikkal de akkor is a cián nak a helyét mutatta lehet eltömődött a fúvoka?? azt hogy tudom kitakarítani??
2012. febr. 19. 13:33
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem Chip Reset kellene neki, de az nem lesz egyszerű :


Itt irnak róla (nem ugyanaz a tipus) :

[link]


Itt meg a készülék amit el lehet késziteni házilag :

[link]


Vagy vehetsz hozzá készen a boltban is :

[link]

[link]


Sok sikert.

Üdv.

2012. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam!! de probáltam h a feketét és a ciánt felcserélem mit ír ki rá vagy vmi és úgy érzékelte mintha minden okés lenne feketét telinek látta (ami eredetileg most cián volt) de a cián helyén lévő feketét ugyan úgy üresnek
2012. febr. 20. 14:48
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Akkor viszont a cián festékérzékelőjét vagy csatlakozóját kellene megtisztitani.


Szed le a serviz manuálját és próbálkozz abból, hát ha összejön :


[link]


A linket nem engedte berakni, szed ki a * a fenttiekből és megkapod a linket.



Sok sikert.

Üdv.

2012. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Elromlott, ki kell dobni. Legalábbis nekünk a szervízben ezt mondták. Kidobtuk és többet nem veszünk epsont.
2012. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!