Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megszakítani az...

Hogyan tudom megszakítani az xp telepítését?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam az xp-t újratelepíteni, de telepítés közbe jöttem rá, hogy Home Editiont próbálok felrakni, amivel nem kompatibilis a laptopom, ezért nem is tudtam folytatni a telepítést. Most pedig az a problémám, hogy nem tudom leállítani a telepítést, mert akárhányszor bekapcsolom a gépet előjön az, hogy folytatni akarom-e a telepítést. Utána megpróbáltam a Prosfessionalt felrakni, de nem engedi, mert nincs abbahagyva az előző telepítés.
2012. febr. 17. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Pof CD-t be, az "Cd-ről indításhoz nyomjon meg egy gombot" feliratnál lelkesen csapkodni a billentyűt, telepítőben partíciókat töröl, Pro felrak, örül.
2012. febr. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindig eljön egy kék háttér, és írja, hogy a rendszer hibát talált, meg ír olyat is, hogy futassak víruskeresést, meg ír vmit talán a merevlemez konfigurálásról, nem tudom mit kéne csinálnom :/
2012. febr. 17. 12:04
 3/7 Gugu Gabor ***** válasza:
És ez a hiba üzenet hol mikor jelentkezik?
2012. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írd le, hogy pontosan mit csinálsz és mikor jön elő a kékhalál, mert csak úgy tudunk segíteni!
2012. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az hogy van, hogy a Home Edition-nal nem kompatibilis, míg a Professional-lal igen?
2012. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gugu Gabor ***** válasza:
Esetleg a prof-hoz van licensze?
2012. febr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Esetleg a prof-hoz van licensze?" VS. "nem kompatibilis a laptopom"


Semmi szó sem volt arról, hogy mihez van licence, a kompatibilitásról beszélt, annak semmi köze sincs a licenchez.


(Mielőtt valaki nekiállna vitázni, mindössze csak érdeklődök, hogy lehet az, hogy a Prof. kompatibilis a laptopjával, míg a Home Ed. nem).

2012. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!