Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy pcre hogyan tudok 3...

Sneakysneak kérdése:

Egy pcre hogyan tudok 3 monitort rákötni? 2 van rajta, viszont kéne egy 3. is. Most a gpu-n van 2, viszont ha egyet kötök rá, másikat az alaplapra, csak a vidikarisat látja

Figyelt kérdés

asrock n68 ge3 ucc alaplap (dsub)

ati radeon 3870 hd gpu


2012. febr. 15. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy az alaplapi és a kártya működhet egyszerre.

Nem vagyok benne nagyon járatos, de két videókártya fog kelleni hozzá (feltéve, hogy van két PEX x16 foglalat az alaplapon) és spéci driver. Miért kell amúgy 3 monitor? Mit szeretnél megoldani?

2012. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2 22" van,viszont keves a hely,melozom rajta.tobbet is tudnek vallalni,ha lenne meg egy. Az alaplap sajnos nem olyan,viszont lattam ilyen eyefinityt,az elvileg 3monitoros. Ezek szerint akkor le kell cserelnem 2 24" esre. Azokon kiprobaltam,es pont elfer minden,viszont olcsobb lett volna meg egy 22" venni.
2012. febr. 16. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!