Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A fényképezőgépemről lementett...

A fényképezőgépemről lementettem a fényképeket a gépemre, de nagyon nagy a méretük, hogy tudom lekicsinyíteni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az összes képnézegető megoldja az átméretezést...konkrétan a te ilyen programodra kéne kérdezni, hogy azzal hogy lehet ezt megoldani. Amúgy ha van MS Office, akkor az >eszközök/picture manager< is igen jó erre a célra...

Viszont ha nyomtatni szeretnél papírképet, érdemes meghagyni nagyban...

2009. jún. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod küld át,megcsinálom,úgyis itt kell lennem éjfélig,csak akkor jön a váltóm.
2009. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2009. jún. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az eszközök között nincs picture manager. Csak úgy tudtam megoldani, hogy elküldtem email csatolmányként, mert akkor magától felajánlotta, hogy lekicsinyíti, és miután ez megtörtént, elmentettem másként. De se a paint-ben, se sehol nem tudtam lekicsinyíteni. És azért az általam vázolt megoldás nem kivitelezhető mondjuk 50 kép esetén, most is csak a legszükségesebbeket kicsinyítettem így le. :(
2009. jún. 3. 23:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt egy leírás róla :


[link]

2009. jún. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Start/Minden program/Microsoft Office/M Office eszközök/M O Picture Managger...ha van MS Office a gépeden, akkor ez rajta kéne, hogy legyen...
2009. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a picture manager-t is, meg ez a link is nagyon hasznos, szóval mindenkinek nagyon köszi!! :)
2009. jún. 4. 22:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!