Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért indul folyton újra a gépem?

Miért indul folyton újra a gépem?

Figyelt kérdés
Amikor egy játékot futtatok, bármilyet, akkor egy idő után a gépem kikapcsol. Már próbálkoztam a játékok újratelepítésével, de az sem használt. Van egy töredezettségmentesítő program amit pont akkor telepítettem, amikor a probléma kezdődött, akkor le is töröltem, hátha amiatt van, de ez sem változtatott... Egyébként laptopról van szó, win7 van rajta, és eddig sosem volt semmi probléma vele, túl sem melegszik, szóval még ez is kizárva, azonkívül minden játék, aminél most kikapcsol hónapokig remekül működtek...
2012. febr. 13. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

1.Öregszik az akkumulátor

2.Nem kapcsol át töltésre valami miatt.

3.Nem jól van beállítva az energiaellátási üzemmód.

2012. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az aksi nem hiszem h öregedhet, mert még egy éves sincs, azonkívül bármi mást csinálok rajta nem csinál iléyet, csak és kizárólag akkor ha játékot futtatok, de köszönöm a választ :)
2012. febr. 13. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdekes vagy!

Nem tudod, hogy a játék zabálja az energiát?

2012. febr. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!