Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a telefonnak?...

Mi lehet a baja a telefonnak? (FONTOS! )

Figyelt kérdés
Az a baja hogy wi-fi-n netezek és még tegnap mindent lejátszott youtuben minden videó meg minden... de ma már mikor keresem a videót a videó képe alatt egy téglalap van ami félba van törve.. és ha rámegyek a vidire akkor csak nagy fehér és középen egy kis szürke téglalap mi lehet ez? NOKIA 5530 XpressMusic!
2012. febr. 13. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan telóm volt, gyári hibás. Másfél évig vittem szervizbe, egyszer cserélték, de ugyan olyan szar!
2012. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most ne a telefon márkáját vitassuk... hanem azt hogy mi ez...
2012. febr. 13. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy gyári hibás te szerencsés! Nem érted? Ez a fajta készülék alapból úgy szar, ahogy van. Enyém is szar volt, ismerőseimnek is szar volt, nem ismerek olyat, akinek ez a telefon jól működött volna. Elviheted szervizbe, de mindig lesz valami benne, ami nem jó.
2012. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha gyári hiba az akkor kezdettől fogva ott lenne... és ez most lett és már megvan 1 éve és semmi baja kifogástalan.. ennyi .. kirakott egy ilyen jelet.. én nekem azzal lósz*rt se segítesz hogy viszed hogy gyári hiba gyári hiba ... neked sz*r annak sz*r..NEM AZ VOLT A KÉRDÉS HOGY KINEK MILYEN... HANEM AZ HOGY MI AZ... a gyári hiba az semmitse mond!
2012. febr. 13. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem! Nem kell annak kezdettől fogva ott lennie, te menthetetlen vagy.
2012. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egy kérdés... a te telefonodnak mibaja volt hogy szervízbe vitted?!...
2012. febr. 13. 20:22
 7/7 A kérdező kommentje:
nos mind1 megoldódott A MÜSZAKI HIBA?! egy egyszerű szoftverfrissítéssel... müszaki.. az... huha..
2012. febr. 14. 13:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!