Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vélemények Olympus E-410?

Vélemények Olympus E-410?

Figyelt kérdés

Ilyent készülök venni, de nem tudom megéri-e az árát. 80 ezer Ft körül mozog az ára [link]


Obejktívet milyent ajánlotok hozzá? Esetleg memóriakártya?


2009. jún. 3. 13:32
 1/1 anonim válasza:

belépő a tükörreflexesek közé, én 2éve használom, és ma már egyértelműen nem érném be egy kompakttal. azok még ehhez az alap tükörreflexes géphez képest is csak vacak játékok, persze egy buliba, vagy amikor a haverjaidat fotózod hogy feltedd facebookra ahogy főzik a rántottát bőven jó egy olcsó gép is.

e410 előnyei:

-könnyű kezelhetőség

-minőségi váz(haverom canonja 4 éves, de már esik szét, míg az oly olyan masszív ma is mint egy szikla)

-nem szakad le a nyakad mert kicsi

-akku hihetetlenül sokáig bírja, nekem 1-1 hét nyaralást fejenként kb500-600 expoval simán kibír!

hátrányok:

-fakó képek

-nincs benne vezeték nélküli vakuvezérlés, bár az e420 és e450 már tudja

-markolat nuku, ezért esetlen a fogása


Összességében ajánlom, egyetlen ok miatt vennék ma más márkát, ez a -szerintem- nem eléggé színnel teli képek.

(Na meg a drága és kis választékú objektív-kínálat, de ha valaki komolyan gondolja a fotózást, akkor mindenképp számolnia kell százezrekkel, márkától függetlenül.)

2010. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!