Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki valami nagyon jó...

Valaki valami nagyon jó motoros játék PC-re?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 01:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyet ismerek, aminek a címe Trials 2 Second Edition. Hogy jó vagy rossz, az szubjektív, ízlés dolga. Akadálypályákon kell mindenféle szaltókat, mutatványokat csinálni benne. Rohadtul nehéz.
2012. febr. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

MotoGP2


nem mai. a grafikájától nem fogsz hasraesni, de ahhoz képest elég klassz. és tudod mit? tolhatod online. és még mindig tök népszerű, sőt! alig szoktam beférni a szerverekre, annyian vannak, mint a döglégy. :)

szóval ha a haverokkal játszanál LAN-on vagy ismeretlenekkel, nagyon király.

2012. febr. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

mx vs atv unleashed. asszem xd (elsõdlegesen cross motoros játék)

nekem nagyom bejött, a grafikája se rossz és nem csak motor van benne hanem quad,repülõ,golfkocsi,monster truck meg még egy de nem tom a nevét xd a játékban pályán kell menni, van free style mód, free ride meg még sorolhatnám...sztem jo játék:)

2012. febr. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
motorcros madnes 2 vagy mtx motorax :)
2012. dec. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!