Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagon szeretnék a Win7 Starter...

Kisvuk29 kérdése:

Nagon szeretnék a Win7 Starter mellé egy Win Vistát, de a netbookomon nincs CD meghajtó, csak internet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fontos lenne,mert a Starter nem tud valami sokat.

UI.:A merevlemez 250 GB-s hely az van.


2012. febr. 11. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Vista nem jó ötlet netbookra. Attól még, hogy nem olyan rossz, mint azt sokan állítják, a magas gépigény az tény.


Mi a baj a win7 starterrel? Mit nem tud, ami neked kéne? Home Basic/Premium helyette nem jó?


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Telepíthető pendrájvról is.

2012. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az első mondta.Csak annyi hogy vannak kilső dvd meghajtók is miről lehet telepíteni.
2012. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül egy külső meghajtó?
2012. febr. 11. 21:41
 4/14 anonim ***** válasza:
2012. febr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Elég nagy baromság 7 helyett Vistát feltenni. Tedd fel inkább az 7 Ultimate-t, és tudsz mindent csinálni.
2012. febr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért Vistát tennék fel mert már ISO formátumban meg van csak fel kellene tenni.
2012. febr. 12. 14:41
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha ő vistát szeretne teni a netbookjára minek akarjátok az embere mindenhol ráeröltetni a windowxs 7 et ? Mindenki maga had döntse már el meklyikm operációs rendszert szeretné használni, engem nem érdekel más mit használ window 7 vagy xp én vistát használok mert az nekem jó és nagy nehezen jutottamhozzá . A microsoft meg a sok számitógépes szakamber kinyalhatja a windows 7 szarával együt !!
2012. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ezzel úgy ahogy egyet értek.Ugyanis már ISO formátumban megvan a Windows Vista Ultimate szerintem nem lenne rossz.A Vista egyébként ugyanazt tudja mint a 7-es csak valamivel megbízhatóbb.


Szerintetek az Android mellé rá megy?(Most még 7 Starter van.)

2012. febr. 13. 19:40
 9/14 anonim ***** válasza:

"Mindenki maga had döntse már el meklyikm operációs rendszert szeretné használni..."


És persze mindenki hadd döntse el maga, hogy kire melyik oprendszert akarja ráerőltetni, nemde?

2012. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ez mind igaz,de légyszi erre is válaszolnátok?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..

FONTOS!

2012. febr. 13. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!