Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógépemet nem tudom...

A számítógépemet nem tudom bekapcsolni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Windows 7-em van, és feltettem 1-2 minialkalmazást rá, aztán azt vettem észre, hogy valami nagyon eszi a cpu-t. A folyamatoknál találtam olyat, hogy winlogon.exe, amiről azt olvastam, hogy vírus, és mivel letörölni nem tudtam, áthelyeztem az asztalra. Ezután bekapcsoláskor csak a "Windows insítása"-ig jut, aztán újból kezdi, és most vagyok bajban.
2012. febr. 10. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen mert a winlogon.exe a windows 7 indításáért felelős alkalmazás

valószínűleg azért nem indul.

ha letörölted vagy átmozgattad sajnos csak az újratelepítése segít

2012. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

csökkentett módba indítsd el->vírusirtó

ha nem segít rakd újra nincs más megoldás!

2012. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csökkentett módban próbáltad elindítani ?
2012. febr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 10inchhero ***** válasza:
"facepalm"... a winlogon.exe jelentkezne neked be... azt nem lehet se áthelyezni, se módosítani, vagy így jársz... rakd újra a Windowst
2012. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
még 1 lehetőség ha van windows PE-d és arról bebootols és visszarakod a programot oda ahol találtad :D
2012. febr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Na meg nem tudom hogy van e rá esély.De ha berakod a telepítő lemezt és azzal is ki tudod javíttatni a hibát.
2012. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az F8-as variánssal sikerült újraindítani! :)
2012. febr. 10. 23:17
 8/10 A kérdező kommentje:
Már csak azt nem tudom, hogyan oldhatnám meg a problémát, vagyis hogy terheltek a processzorok.
2012. febr. 10. 23:27
 9/10 A kérdező kommentje:
A vírusírtó nem veszi észleli a hibát (Panda)
2012. febr. 10. 23:29
 10/10 anonim ***** válasza:

a panda nagyon erőforrásigényes

ha windows 7 van a gépeden inkább töltsd le az inygyenes microsoft securyti essential-t

szerintem jobb mint a panda és a tesztek szerint még az avast biztonsági szintjét is megközelíti

nem zaklat a frissítésekkel sem

én 1 éve használom és teszi a dolgát rendesen és még pénzt sem kérnek érte (szerencsére) :D

2012. febr. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!