Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom nagyítani a...

Hogyan tudom nagyítani a lemezterületet?

Figyelt kérdés
Miért nem sikerült átraknom C-ről D-re a programokat, meg ilyeneket??? Átmásoltam, majd C-n is, és D-n is megjelent, de mikor C-ről le akartam törölni, hogy akkor C-n legyen hely, és D legyenek csak meg, akkor azt mondta nem törölhetem, mert nem fog működni. de így meg nem tudok képet rakni a gépemre, mert megtelt a lemezterület .kérlek segítsetek, mert már nagyon tehetetlen vagyok :/
2012. febr. 10. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Csináld azt hogy letörlöd a programokat, játékokat ami sok helyet foglal és telepítsd újra

DE!!! telepítéskor ne az alapértelmezett meghajtóra telepítsd hanem válaszd a D:-t

annyi a dolgod hogy mikor kérdi hova szeretnéd telepíteni

a meghajtó betűjelét átírod D: re

2012. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy azon a gépemen, amin ezt akarom csinálni, nincsen internetem... az csak amolyan tároló féle.. ami felesleges volt már letöröltem.. :/ de hogyan tudom áthelyezni egyikről a másikra?
2012. febr. 10. 23:10
 3/9 anonim ***** válasza:

egyszerűen kivágod a c-ről és áthelyezed de semmien garancia nincs rá hogy utánna működni fog

nem tudom hogy érted hogy "tároló féle"

ha megjelenik a sajátgépben onnantól telepíthető rá bármi

2012. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy ha a D meghajtón volt hely, akkor miért nem oda másoltad a képeket? Miért kellett komplikálni?
2012. febr. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Csináld azt hogy letörlöd a programokat, játékokat ami sok helyet foglal és telepítsd újra "


Na látom, a hülye gyerekek csak nem tudnak eltűnni.


Töltsd le ezt a programot: [link] és alapbeállításokon hagyva futtasd le.

2012. febr. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ccleaner nem biztos hogy sokat segit de hátha

amugy ha most D d en sok hely van

akor C röl minden Adatot (ami nem program) másolj át D re egy adatok mapába vagy amibe akarod akár rendszerezve (képek, zenék, filmek)

és máris van hely

ezt neked kéne rudnod helyben hogy mit hogy akarsz

2012. febr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért kell komplikálni???

Ha egyszer a D meghajtóján van hely, akkor töltse fel oda a képeket, minek kell ehhez az adatokat átpakolni a C-ről a D-re?

2012. febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

reEnd:

Hát azt látom hogy elég hülye vagy te magadtól is

és ccleanerel mennyi helyet szabadítassz fel? 200Mb-ot?

agyoniskolázott

2012. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7

Igen az lene egy jó mégoldás

csak ez anyira kézenfekvö hogy nem értem magától mért nem oda ment a kérdezö ahol van hely

és ha nagyon kevés a rendszeren a hely 1-2gb akor nem ártana átpakolni ugy 5-10gb nyi adatot hogy normálisan menjen a rendszer

2012. febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!